سومین دوره راهیان نور مقاومت دانشگاه شهید باهنر باهنر کرمان

آیین سومین دوره راهیان‌نور مقاومت و افتتاحیه اردوی زیارتی طلایه‌دارن مقاومت روز پنجشنبه 8 دی‌ماه ۱۴۰۱ در بیت‌الزهرا، به همت بسیج دانشجویی دانشگاه شهید باهنر کرمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهید باهنر کرمان، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی سلیمانی امام جمعه کرمان ضمن ابراز خشنودی از این حرکت و ایجاد راهیان نور مقاومت در استان گفت: این حرکت باعث بهره‌مندی بیشتر از محتوا و مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی خواهد شد.

وی در ادامه در خصوص ایمان و صداقت شهید حاج‌ قاسم سلیمانی مطالبی را عنوان کرد و افزود: بعضی افراد فرمانده‌ و‌ جریان سازهستند و این ویژگی در شهید سلیمانی نهفته بود.

نماینده ولی فقیه در استان گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی در زمینه جبهه مقاومت سه کار مهم از جمله: سطح جبهه مقاومت را گسترش داد، جبهه مقاومت را از جزیره‌ای و منفصل قدرت‌های کوچک به قدرت واحد تبدیل کرد و به جبهه مقاومت روح داد تا فرمانده‌های عالی رتبه ارزشمندی در این جبهه شکل بگیرد.

محمدمهدی غریب‌زاده مسئول حوزه مقاومت بسیج دانشجویی دانشگاه شهید باهنر کرمان به سابقه و عملکرد راهیان نور مقاومت در اولین سالگرد شهید حاج قاسم سلیمانی اشاره نمود.

سپس جلسه با روایت‌گری و خاطره‌گویی از شهید حاج قاسم سلیمانی ادامه یافت.

شایان ذکر است: حجت الاسلام علیدادی سلیمانی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان و دکتر طباطبایی مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان و جمعی از دانشجویان حضور داشتند.