اختصاص اعتبار یک میلیارد تومانی برای احداث ساختمان آموزشی و رفاهی مرکز آموزش عالی فرش راور

به منظور کمک به توسعه مرکز آموزش عالی فرش راور، نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، روز سه‌شنبه 22 مهرماه 99، از مرکز آموزش عالی فرش راور بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهید باهنر کرمان، به نقل از مرکز آموزش عالی فرش راور دکتر محمدمهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی و هیأت همراه از مرکز آموزش عالی فرش راور دانشگاه شهید باهنر کرمان، از زمین اختصاص‌یافته به این مرکز به مساحت 1/1 هکتار که در بلوار ورودی شهر راور قرار دارد و از ساختمان آموزشی و رفاهی این دانشکده که در حال استفاده است ، بازدید کردند.

بازدیدکنندگان از اینکه در مهد فرشبافی کرمان چنین مجموعه دانشگاهی در حوزه کارشناسی فرش تحت مدیریت دانشگاه شهید باهنر کرمان شکل گرفته و تمامی امکانات آزمایشگاهی، کارگاهی، کتابخانه‌ای، تأمین اینترنت، امکانات و وسایل خوابگاهی با بهترین کیفیت از سوی دانشگاه شهید باهنر تأمین شده است، ابراز خرسندی نمودند.

در پایان مقرر شد، با تایید دکتر محمدمهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی و موافقت مهندس جمشید ملارحمان مدیرعامل شرکت صنعتی و معدنی گل‌گهر، یک میلیارد تومان برای ساختمان این مرکز از سوی شرکت صنعتی و معدنی گل‌گهر اختصاص یابد.